Μετάβαση στο κύριο περιεχόμενο

Όλα πήγαν...στραβά.

Όλα πήγαν στραβά από την αρχή για τον Διαγόρα που ηττήθηκε με 1-4 από το Μεγαλοχώρι.Η ομάδα μπήκε "φοβισμένα" στο παιχνίδι και ετσί μετά από ένα τραγικό λάθος της άμυνας αλλά και του βοηθού ο οποίος δεν υπέδειξε το οφ-σάιντ επιτεύχθηκε το 1ο γκολ.Πάλι από λάθος της άμυνας μπήκε το 2ο γκολ ενώ το 3ο γκολ ήταν καθαρά ευθύνης του τερματοφύλακα της ομάδος Γλελτρινίδη Γ.Με το σκορ στο 0-3 τελείωσε το ημίχρονο.Στο δεύτερο ημίχρονο ο Διαγόρας μπήκε καλύτερα στο παιχνίδι και απείλησε αρκετες φορές.Οι φιλοξενούμενοι όμως ήταν αυτοί που έβαλαν το γκολ και έκαναν το 0-4.Πέντε λεπτά πριν την λήξη του παιχνιδιού ο Μήτσος Θ. πέτυχε ένα καταπληκτικό γκολ και μείωσε στο 1-4.
Για την ομάδα μας αγωνίστηκαν οι:Γκελτρινίδης,Σταυρακάρας(Μπαντιοτάκης),Κουλαξίζης(Αβραμίδης).Αραμπατζής,Σβετζίδης. Καμτσικλής(Τρεντίδης),Καλλιαντζής,Μήτσος,Τζουρίδης,Δαλαμάνος,Μιχαλακίδης.